
Будиночок для котика з кігтеточкою. Оббивка ковралін 68*68*190см
13 029 ₴
- В наявності
- Код: 00128.190
+380 (66) 450-79-97
0938127833Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розміри 68*68*190
Обмотка джгут 8 мм
Велика гамма кольорів, підберем під кожен інтер'єр
Виготовлення 7 робочих днів , запуск в роботу із задатком 2000 грн.
Для замовлення або консультації Вам достатньо просто залишити заявку на сайті або зателефонувати нашим спеціалістам.
Ціна комплекса в оббивці ковролін
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид тварин | Кішки |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Гігантські, Дрібні |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 1900 мм |
| Ширина | 680 мм |
| Висота | 680 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 029 ₴


