
Ігровий комплекс Котоложе Оббивка ковралін
4 040 ₴
- В наявності
- Код: 00163
+380 (66) 450-79-97
0938127833Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розміри 60*60 см
Висота 100 см
Колір на вибір. Оббивка килимом.
Для замовлення або консультації Вам досить просто залишити заявку на сайті або зателефонувати нашим фахівцям.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Сірий |
| Тип | Когтеточка-будиночок |
| Розміщення | Підлогове |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні, Великі, Гігантські |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 040 ₴
