Топ

Ігрова зона для котиків з будинками для відпочинку. Оббивка ковролін.
23 735 ₴
- В наявності
- Код: 00131
+380 (66) 450-79-97
0938127833Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал оббивки: ковралін
Розміри 150*60 см
Висота 190 см
Можлива зміна кольору.
Виготовлення 10 робочих днів
Запуск в роботу із задатком 5000 грн
Для замовлення або консультації Вам досить просто залишити заявку на сайті або зателефонувати нашим фахівцям.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Будиночок |
| Вид тварин | Кішки |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Гігантські, Дрібні |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 735 ₴

