
Ігрова зона для котиків з будинками для відпочинку. Оббивка ковролін.
27 270 ₴
- В наявності
- Код: 00227
+380 (66) 450-79-97
0938127833Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал оббивки: килимолін.
Розміри 150*60 см
Висота 200 см
Можлива зміна кольору.
Для замовлення або консультації Вам досить просто залишити заявку на сайті або зателефонувати нашим фахівцям.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Будиночок |
| Вид тварин | Кішки |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні, Великі, Гігантські |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 270 ₴

