
Будиночок для кота з кігтеточкою 190*68*68. Меблевий велюр
9 999 ₴
- В наявності
- Код: 00128.190.тк
+380 (66) 450-79-97
0938127833Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Загальна висота 190 см. Основа 68*68 см.
Лежанка 68*35, будинок 68*40*40
Комплекс достатньо стійкий , навіть для самих шалених ігор ваших котодітей
Можливий підбір кольору
Оббивка себлевий велюр
Обивка ковролином + вартість на сайті zzk.in.ua
Виготовлення 10 робочих днів, запуск в роботу із задатком 2000 грн
Для замовлення або консультації Вам досить просто залишити заявку на сайті або зателефонувати нашим фахівцям.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Бежевий |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Гігантські, Дрібні |
| Довжина | 680 мм |
| Ширина | 680 мм |
| Висота | 1900 мм |
| Стан | Створити |
| Матеріал виготовлення | МДФ, Фанера, Дерево |
| Вид тварин | Кішки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴
