
Будиночок для кота з кігтеточкою
9 090 ₴
- В наявності
- Код: 00128.180.тк
+380 (66) 450-79-97
0938127833Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Загальна висота 180 см. Основа 60х60 см.
Можливий варіант 190 см. Основа 68х68 см. Ціна на сайті zzk.in.ua
Можлива зміна кольору за Вашим бажанням. Для замовлення або консультації Вам досить просто залишити заявку на сайті або зателефонувати нашим фахівцям.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид тварин | Кішки |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Гігантські, Дрібні |
| Матеріал виготовлення | Дерево, Фанера, МДФ |
| Колір | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 1800 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 090 ₴
