
Будиночок для кота з кігтеточкою. Оббивка ковролін.
9 696 ₴
- В наявності
- Код: 00183.2
+380 (66) 450-79-97
0938127833Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал оббивки: килимолін.
Загальна висота 150 см. Основа 60х60 см.
Призначений для кошенят і котиків середніх порід.
Обмотка сизаль +2000 грн, обмотка бавовна +600 грн до вартості
Можлива зміна кольору за Вашим бажанням. Для замовлення або консультації Вам досить просто залишити заявку на сайті або зателефонувати нашим фахівцям.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Будиночок |
| Вид тварин | Кішки |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні, Великі |
| Матеріал виготовлення | МДФ, Фанера, Велюр |
| Колір | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 696 ₴
