
Сходинки для собачки
1 537 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 00180.35.21
+380 (66) 450-79-97
0938127833Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Висота 40 см
Ширина 35 см
Довжина 50 см
Висота сходинок 13 см
Підходить для ліжок до 55 см
Можлива зміна кольору тканини.
Для замовлення або консультації Вам достатньо просто залишити заявку на сайті або зателефонувати нашим фахівцям.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид обладнання | Трап |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 400 мм |
| Основні атрибути | |
| Стан | Створити |
| Наповнювач | Синтепон |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні, Великі |
| Матеріал виготовлення | МДФ, Велюр |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 537 ₴

