Висота 40 см
Ширина 35 см
Довжина 50 см
Колір на вибір.
Для замовлення або консультації Вам достатньо просто залишити заявку на сайті або зателефонувати нашим фахівцям.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид обладнання | Гірка |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Зелений |
| Розміри | |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 537 ₴

