Висота 40 см
Ширина 35 см
Довжина 50 см
Висота сходинок 13 см
Підходить для ліжок до 50 см
Можлива зміна кольору тканини.
Для замовлення або консультації Вам достатньо просто залишити заявку на сайті або зателефонувати нашим фахівцям.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Розмір породи тварин | Середні, Дрібні |
| Колір | Сірий |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Матеріал виготовлення | МДФ, Велюр |
| Основні атрибути | |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Довжина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 630 ₴


