
Будиночок для котика з кігтеточкою. Оббивка ковралін 68*68*190см
13 029 ₴
- В наявності
- Код: 00128.190.
+380 (66) 450-79-97
0938127833Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розмір 68*68*190
Обмотка джгут 8 мм
Велика гамма кольорів, підберем під кожен інтер'єр.
Виготовлення 7 робочих днів , запуск в роботу із задатком 2000 грн
Для замовлення або консультації Вам достатньо просто залишити заявку на сайті або зателефонувати нашим спеціалістам.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Сірий |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Гігантські, Дрібні |
| Довжина | 680 мм |
| Ширина | 680 мм |
| Висота | 1900 мм |
| Стан | Створити |
| Вид тварин | Кішки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 029 ₴

