
Сходинки для котика настінні
1 818 ₴
- В наявності
- Код: 00210.26
+380 (66) 450-79-97
0938127833Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Довжина 20 см. Загальна довжина 26 см.
В комплект входить 4 шт з кріпленнями
Ціна за 1 шт 450 грн
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Тип | Кігтеточка |
| Розміщення | Настінне |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Гігантські, Дрібні |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 818 ₴
