
Великий ігровий комплекс для Ваших котів з доміком , лежанками і гамаками
17 422 ₴
- В наявності
- Код: 00184
+380 (66) 450-79-97
0938127833Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Загальна висота 190 див. Підстава 115х60 див.
Можлива зміна кольору за Вашим бажанням.
Виготовлення 7 робочих днів , перед святами до 15 робочих днів
Запуск в роботу із задатком 2000 грн
Для замовлення або консультації Вам достатньо просто залишити заявку на сайті або зателефонувати нашим фахівцям.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Будиночок |
| Вид тварин | Кішки |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Дрібні |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 185 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 422 ₴

