
Сходинки для тварин . Трап , пандус для собачок h40*35*50
1 537 ₴
- В наявності
- Код: 00180.35.21.90
+380 (66) 450-79-97
0938127833Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Висота 40 см
Ширина 35 см
Довжина 50 см
Висота сходинок 13 см
Відправка кожного дня крім неділі із задатком 300 грн
Для замовлення або консультації Вам достатньо просто залишити заявку на сайті або зателефонувати нашим фахівцям.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид обладнання | Трап |
| Колір | Бежевий |
| Розміри | |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Висота | 40 мм |
| Основні атрибути | |
| Стан | Створити |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні, Великі, Гігантські |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 537 ₴






