-34%

Сходинки для собачки. Сходинки для собаки
1 530 ₴
1 009,80 ₴
- В наявності
- Код: 00180.35.12
+380 (66) 450-79-97
0938127833Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Висота 40 см
Ширина 35 см
Довжина 50 см
Висота сходинок 13 см
Виготовлення до 3 робочих днів.
Можлива зміна кольору тканини. Оббивка ковроліном +30% до вартості.
Для замовлення або консультації Вам достатньо просто залишити заявку на сайті або зателефонувати нашим фахівцям.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Матеріал виготовлення | МДФ, Велюр |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Висота | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 009,80 ₴



