
Сходинки для собачки. Сходинки для собаки
1 960 ₴
- В наявності
- Код: 00180.40.13
+380 (66) 450-79-97
0938127833Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Висота 40см
Ширина 40 см
Довжина 55 см
Висота сходинок 14 см
Можлива зміна кольору тканини.
Для замовлення або консультації Вам достатньо просто залишити заявку на сайті або зателефонувати нашим фахівцям.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид тварин | Собаки, Кішки, Кролики |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Висота | 400 мм |
| Колір | Бежевий |
| Довжина | 50 см |
| Розмір | M |
| Ширина | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 960 ₴
