Висота 42см
Ширина 42 см
Довжина 55 см
Висота сходинок 14 см
Можлива зміна кольору тканини.
Для замовлення або консультації Вам достатньо просто залишити заявку на сайті або зателефонувати нашим фахівцям.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид тварин | Собаки, Кішки, Кролики |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Висота | 400 мм |
| Колір | Бежевий |
| Довжина | 50 см |
| Розмір | M |
| Ширина | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 961 ₴

