
Царапка з будиночком та лежаком Когтеточка с домиком Котоверанда
3 737 ₴
- В наявності
- Код: 00140
+380 (66) 450-79-97
0938127833Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розміри 60*40 см
Висота 85 см
Колір на вибір.
Для замовлення або консультації Вам досить просто залишити заявку на сайті або зателефонувати нашим фахівцям.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Тип | Когтеточка-будиночок |
| Розміщення | Підлогове |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Дрібні |
| Довжина | 85 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 737 ₴
