
Сходинки для собачки (Висота входу 30 см)
3 129 ₴
- В наявності
- Код: 00180.65
+380 (66) 450-79-97
0938127833Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Висота 40см
Ширина 40 см
Довжина 65 см
Підходить для ліжок до 60см
Колір на вибір.
Для замовлення або консультації Вам достатньо просто залишити заявку на сайті або зателефонувати нашим фахівцям.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид обладнання | Гірка |
| Колір | Бежевий |
| Розміри | |
| Довжина | 650 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 400 мм |
| Загальне | |
| Стан | Створити |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Тип | Домівка |
| Вид тварин | Собаки |
| Наповнювач | Синтепух |
| Особливості | Знімна подушка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 129 ₴
