
Подушка для підвісного крісла-кокон
2 222 ₴
- В наявності
- Код: 00134 графіт
+380 (66) 450-79-97
0938127833Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розмір подушки:
довжина 100 см
ширина 100 см
Наповнювач подушки: холлофайбер.
Матеріал чохла подушки: габардин.
Можливі варіанти тканини:
Саржа (+100 грн.)
Рогожка (+300 грн.)
Терміни виробництва: до 10 робочих днів.
Перед замовленням обов'язково уточніть наявність матеріалу. Для цього Вам достатньо просто залишити заявку на сайті або зателефонувати нашим фахівцям.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Ширина | 1000 мм |
| Габаритні розміри | |
| Розмір | 100*100 |
| Тканина | |
| Габардин | Габаорди |
| Загальне | |
| Застібка наволочки | стандартна блискавка |
| Тип | Для крісла |
| Розміри подушки | |
| Висота подушки | 15 см |
| Довжина подушки | 100 см |
| Ширина подушки | 100 см |
| Вага | 4000 кг |
| Основні атрибути | |
| Наявність внутрішнього чохла | Немає |
| Наповнювач | Синтепух |
| Комплектація знімним чохлом | Немає |
| Форма | Кругла |
| Застібка чохла | Молния |
| Довжина | 1000 мм |
| Призначення | Для підвісного крісла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 222 ₴


