
Ігрова для Вашого котика
10 352 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 00190.1
+380 (66) 450-79-97
0938127833Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Загальна висота 150 см. Основа 60х60 см.
Можлива зміна кольору за Вашим бажанням. Оббивка ковроліном +30 % до вартості. Для замовлення або консультації Вам достатньо просто залишити заявку на сайті або зателефонувати нашим фахівцям.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Будиночок |
| Вид тварин | Кішки |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні, Великі, Гігантські |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 150 мм |
| Ширина *глибина | 60 См |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 См |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 352 ₴
