
Драбинка для собак . Сходинки , трап , горка для тварин , праві
2 917 ₴
- В наявності
- Код: 00180.55.90.к.пр
+380 (66) 450-79-97
0938127833Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Висота 40 см
Ширина 40 см
Довжина 55 см
Висота щаблів 14 см
Глибина ступенів 19 см
Підходить для ліжок до 60см
Комбіновані сходинки виготовляються 3 робочі дні. Запуск в роботу із задатком 300 грн
Для замовлення або консультації Вам достатньо просто залишити заявку на сайті або зателефонувати нашим фахівцям.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Довжина | 550 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 400 мм |
| Загальне | |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Розмір | M |
| Матеріал | Текстиль |
| Вага паковання | 10 кг |
| Вид тварин | Кролики, Собаки, Кішки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 917 ₴

