
Матрац для зони відпочинку . Матрац для дітей 75*50*4 см з подушками
3 131 ₴
- В наявності
- Код: 00191
🟢 М’який матрац для ігрової кімнати та зони відпочинку
Затишний і стильний матрац, який ідеально підходить для ігрової кімнати, дитячого куточка, лаунж-зони або розміщення на підвіконні. Створює комфортне місце для відпочинку, читання та ігор.
✨ Переваги: • зручний та м’який
• компактний, легко переміщується
• сучасний дизайн, пасує до будь-якого інтер’єру
• підходить як для дітей, так і для дорослих
'з'ємний чохол , можна прати
📐 Розміри матраца:
75 × 50 × 4 см
🧸 У комплекті:
3 подушечки розміром 25 × 25 см
Ідеальне рішення для створення затишку вдома 🌿
Є вибір кольору
Виготовлення 3 робочі дні
Запуск в роботу із задатком 500 грн
Готовий до використання одразу після покупки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Зелений |
| Загальне | |
| Наволочка | 1 (шт.) |
| Наповнювач | Синтепух, Пенополиуретан |
| Форма | Прямокутна |
| Тип подушки | Звичайна |
| Застібка наволочки | стандартна блискавка |
| Матеріал наперніка/чохла | велюр |
| Кількість подушок у наборі | 3 шт. |
| Ортопедичні властивості | Немає |
| Призначення | Для сидіння |
| Тип | Декоративна |
| Основний матеріал наволочки | Велюр |
| Розміри подушки | |
| Висота подушки | 8 см |
| Довжина подушки | 25 см |
| Ширина подушки | 25 см |
- Ціна: 3 131 ₴





