
Подушка в крісло кокон капля . Подушка в крісло кокон крапля
2 525 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 00213
+380 (66) 450-79-97
0938127833Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подушка в крісло кокон капля . Сидіння 65*45 , Спинка 65*45
Товщина 10 см, набивка щільна
Тканина оксфорд
Рогожка +300 грн.
По кольорам завжди потрібно уточнювати. Відшиваємо під ваш розмір .
0664507997 Ольга
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Ширина | 1200 мм |
| Висота | 10 мм |
| Основні атрибути | |
| Наповнювач | Синтепух |
| Застібка чохла | Молния |
| Довжина | 900 мм |
| Призначення | Для підвісного крісла |
| Форма | Фігурна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 525 ₴


