
Ігровий комплекс Бейліс (оббивка ковролін)
10 827 ₴
- В наявності
- Код: 00190.2
+380 (66) 450-79-97
0938127833Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розміри 60*60см , висота 150
Обмотка джгут 8 мм. При бажанні можна зробити обмотку хлопковим джгутом , або сизалевим
Велика кольорова гамма , підберемо під кожен інтер'єр
Оббивка ковроліном
Комплекс стійкий , витримає навіть шалені ігри вашого улюбленця . Витримає вагу до 35 кг комплекс з поличками підходить для котиків , які люблять свій простір, а також спостерігати за діями , які відбуваються навкруги
Розміри 60*60 см
Висота 150 см
Колір на вибір.
Оббивка меблевою тканиною — 30% вартості.
Для замовлення або консультації Вам досить просто залишити заявку на сайті або зателефонувати нашим фахівцям.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Бежевий |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Гігантські, Дрібні |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 150 мм |
| Тип | Домівка |
| Вид тварин | Кішки |
| Стан | Створити |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 827 ₴
