Висота 40см
Ширина 40 см
Довжина 55 см
Висота сходів 14 см
Глибина сходів 19 см
Підходить для ліжок до 60см
Відправка із задатком 300 грн
Для замовлення або консультації Вам достатньо просто залишити заявку на сайті або зателефонувати нашим фахівцям.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір породи тварин | Середні, Дрібні |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 550 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 400 мм |
| Загальне | |
| Вид тварин | Собаки |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Тип | Домівка |
| Наповнювач | Синтепух |
| Особливості | Знімна подушка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 810 ₴


