Висота 42см
Ширина 42 см
Довжина 55 см
Висота сходів 14 см
Глибина сходів 19 см
Підходить для ліжок до 60см
Для замовлення або консультації Вам достатньо просто залишити заявку на сайті або зателефонувати нашим фахівцям.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Довжина | 550 см |
| Ширина | 420 мм |
| Висота | 420 мм |
| Стан | Новий |
| Вид тварин | Собаки |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні |
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Власне виробництво |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Домівка |
| Особливості | Знімна подушка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 917 ₴

