Топ

Сходинки для собак Ступені для собачок
2 493 ₴
- В наявності
- Код: 00180.55.12
+380 (66) 450-79-97
0938127833Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Висота 40см
Ширина 40 см
Довжина 55 см
Висота сходів 14 см
Глибина сходів 19 см
Підходить для ліжок до 60см
Для замовлення або консультації Вам достатньо просто залишити заявку на сайті або зателефонувати нашим фахівцям.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Дрібні |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 550 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 400 мм |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Наповнювач | Синтепух |
| Особливості | Знімна подушка |
| Основні атрибути | |
| Тип | Домівка |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 493 ₴

