-5%

Гірка пандус для собачки
1 970 ₴
1 871,50 ₴
- В наявності
- Код: 00203
+380 (66) 450-79-97
0938127833Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Габарити:
висота 38 см
ширина 42 см
Довжина 75 см.
Виготовлення 7 робочих днів.
Можлива зміна кольору тканини. Оббивка килимом +30% до вартості.
Для замовлення або консультації Вам досить просто залишити заявку на сайті або зателефонувати нашим фахівцям.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лежак |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Розмір породи тварин | Без обмежень, Дрібні, Середні, Великі, Гігантські |
| Матеріал виготовлення | Текстиль |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | M |
| Розміри | |
| Довжина | 750 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Висота | 380 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 871,50 ₴
