
Ігровий комплекс для кота із двома будиночками. Оббивка ковролін.
15 756 ₴
- В наявності
- Код: 00201
+380 (66) 450-79-97
0938127833Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розмір 100 х 60 см
Висота 190 см.
Виготовлення 10 робочих днів
Запуск в роботу із задатком 2000 грн
Можлива зміна кольору за Вашим бажанням. Для замовлення або консультації Вам досить просто залишити заявку на сайті або зателефонувати нашим фахівцям.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Будиночок |
| Вид тварин | Кішки |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Гігантські, Дрібні |
| Колір | Бежевий |
| Форма | Прямокутна |
| Розміри | |
| Довжина | 1900 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Висота | 500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 756 ₴






