
Ігровий комплекс із будиночком для Вашого улюбленця. Оббивка ковролін.
10 221 ₴
- В наявності
- Код: 00193
+380 (66) 450-79-97
0938127833Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розміри 60*60 см. Висота 150 см.
Можлива зміна кольору за Вашим бажанням. Для замовлення або консультації Вам досить просто залишити заявку на сайті або зателефонувати нашим фахівцям.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Будиночок |
| Вид тварин | Кішки |
| Матеріал виготовлення | Поліестер, МДФ |
| Колір | Коричневий |
| Розміри | |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 221 ₴
