
Великий ігровий комплекс для Ваших котиків оббивка килимів
23 230 ₴
- В наявності
- Код: 00184
+380 (66) 450-79-97
0938127833Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Загальна висота 190 см. Основа 115х60 см.
Оббивка килималін
Можлива зміна кольору за Вашим бажанням. Для замовлення або консультації Вам досить просто залишити заявку на сайті або зателефонувати нашим фахівцям.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні, Великі, Гігантські |
| Колір | Бежевий |
| Тип | Будиночок |
| Вид тварин | Кішки |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 190 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 230 ₴
