
Будиночок для кота з кігтеточкою 180*60*60
9 090 ₴
- В наявності
- Код: 00128.180.12/14
Розміри 60*60см , висота 180
Обмотка джгут 8 мм. При бажанні можна зробити обмотку хлопковим джгутом , або сизалевим
кольорова гамма , підберемо під кожен інтер'єр
Оббивка меблева тканинна
Виготовлення 7 робочих днів , запуск в роботу із задатком 2000 грн
Можливо замовлення оббивка ковраліном , вартість у нас на сайті zzk.in.ua
Комплекс стійкий , витримає навіть шалені ігри вашого улюбленця . Витримає вагу до 35 кг комплекс з поличками підходить для котиків , які люблять свій простір, та затишок , де можна заховатися,а також спостерігати за діями , які відбуваються навкруги
Розміри 60*60 см
Висота 180 см
Колір на вибір.
Оббивка меблевою тканиною
Виготовлення 7 робочих днів
Для замовлення або консультації Вам досить просто залишити заявку на сайті або зателефонувати нашим фахівцям.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Бежевий |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Гігантські, Дрібні |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 180 мм |
| Стан | Створити |
| Матеріал виготовлення | МДФ, Фанера, Полиэстер, Велюр |
| Тип | Домівка |
| Вид тварин | Кішки |
- Ціна: 9 090 ₴




