Топ

Будинок для кота с кігтеточкою для крупних котиків
9 999 ₴
- В наявності
- Код: 00167.в
+380 (66) 450-79-97
0938127833Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Висота 190 см. Основа 68х68 см.
Будиночок 40*40*68. Підходить для великих котиків
Лежанка 68*35. Гамак внутрішній діаметр 35 см
Комплекс досить стійкий навіть для найгривніших
Можлива зміна кольору за Вашим бажанням. Для замовлення або консультації Вам досить просто залишити заявку на сайті або зателефонувати нашим фахівцям.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Сірий |
| Тип | Когтеточка-ігровий комплекс |
| Розміщення | Підлогове |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Гігантські, Дрібні |
| Довжина | 68 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Висота | 190 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴


