
Комплекс для кота з царапками і лежанками
6 010 ₴
- В наявності
- Код: 00204
+380 (66) 450-79-97
0938127833Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розміри 50*50 см
Висота 165 см
Колір на вибір.
Оббивка меблевий велюр антикіготь
Виготовлення 5 робочих днів, запуск в роботу із задатком 1000 грн
Для замовлення або консультації Вам досить просто залишити заявку на сайті або зателефонувати нашим фахівцям.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Бежевий |
| Тип | Когтеточка-ігровий комплекс |
| Розміщення | Підлогове |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Висота | 1650 мм |
| Матеріал | Тканина |
| Товщина | 8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 010 ₴






