
Кігтеточка з будиночком Оббивка ковролін.
5 757 ₴
- В наявності
- Код: 00140
+380 (66) 450-79-97
0938127833Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розміри 60*40
Висота 85см
Оббивка ковралін
Кігтеточка товщиною 12 см .
Обмотка джгут ( можливе замовлення обмотки хлопок або сизаль . Джгут проклеєний по всій довжині
Конструкція стійка , навіть при самих швидких іграх вашого улюбленця вона не впаде . Витримає навантаження до 30кг
Великий вибір кольорів під кожен інтер'єр
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Тип | Когтеточка-ігровий комплекс |
| Розміщення | Підлогове |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Дрібні |
| Довжина | 85 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 757 ₴





