
Кігтеточка з хаткою Котокорзинка
3 333 ₴
- В наявності
- Код: 00139
+380 (66) 450-79-97
0938127833Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розміри 66*42*80
Велика кольорова гамма , підберемо під кожен інтер'єр. Труби з обмоткою в діаметрі 12см . Обмотка джгут . Можливе виникнення обмотки в сизалі та хлопковому кольоровому джгуті . Ціна буде збільшуватись
Комплекс стійкий навіть для самих неймовірних ігор . Витримає навантажень до 30кг
Призначений для котиків які люблять затишок та контролювати ситуацію навколо себе.
Для замовлення або консультації Вам досить просто залишити заявку на сайті або зателефонувати нашим фахівцям.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Хатка |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Бежевий |
| Тип | Когтеточка-будиночок |
| Розміщення | Підлогове |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Висота | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 333 ₴



