
Подушка для підвісного крісла-кокон 100*100
2 222 ₴
- В наявності
- Код: 00134
+380 (66) 450-79-97
0938127833Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розмір подушки:
довжина 100 см
ширина 100 см
Наповнювач подушки: холофайбер.
Матеріал чохла подушки: водовідштовхувальна
Терміни виробництва: до 3 робочих днів.
Перед замовленням обов'язково уточніть наявність матеріалу. Для цього Вам досить просто залишити заявку на сайті або зателефонувати нашим фахівцям.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Ширина | 1000 мм |
| Висота | 150 мм |
| Основні атрибути | |
| Наявність внутрішнього чохла | Немає |
| Комплектація знімним чохлом | Немає |
| Форма | Овальна |
| Застібка чохла | Молния |
| Довжина | 1000 мм |
| Призначення | Для підвісного крісла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 222 ₴


