
Будиночок для кота з кігтеточкою
9 999 ₴
- В наявності
- Код: 00128.190
Розміри 68*68*190
Обмотка джгут 8 мм. При бажанні можна зробити обмотку хлопковим джгутом , або сизалевим
кольорова гамма , підберемо під кожен інтер'єр
Оббивка меблева тканинна
Комплекс стійкий , витримає навіть шалені ігри вашого улюбленця . Витримає вагу до 35 кг комплекс з поличками підходить для котиків , які люблять свій простір, та затишок , де можна заховатися,а також спостерігати за діями , які відбуваються навкруги
Виготовлення 10 робочих днів, запуск в роботу із задатком 2000 грн
Для замовлення або консультації Вам досить просто залишити заявку на сайті або зателефонувати нашим фахівцям.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Будиночок |
| Вид тварин | Кішки |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Гігантські, Дрібні |
| Колір | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 1900 мм |
| Ширина | 680 мм |
| Висота | 680 мм |
- Ціна: 9 999 ₴





