
Ігрова зона для котиків з лежанками для відпочинку. Оббивка ковролін.
18 382 ₴
- В наявності
- Код: 00133
+380 (66) 450-79-97
0938127833Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплекс із двома гамаками та пілочкою
У забарвленні килимліна — сіро- бірюзовий
✅Висота — 190 см;
✅Основа — 90х60 см;
✅Лежанка — 60х40 см;
✅Гамаки d = 35 см (внутрішній) кожен;
✅Пілочка з бортиком — 50х60 см;
✅Пілочка — 60х50 см;
✅Пілочка — 60х20 см.
Як обмотування стовпчиків-кігтеточок використаний бавовняний канат
Можлива зміна кольору.
Виготовлення 7 робочих днів
, Запуск в роботу із задатком 2000 грн
Для замовлення або консультації Вам досить просто залишити заявку на сайті або зателефонувати нашим фахівцям.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Будиночок |
| Вид тварин | Кішки |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Гігантські, Дрібні |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 190 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 382 ₴
