
Сходинки для собачок маленьких порід з хатинкою всередині . Сходинки пандус для собачок
1 961 ₴
- В наявності
- Код: 00180.28.14.лів
+380 (66) 450-79-97
0938127833Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🐾 Твій хвостик заслуговує на комфорт!
М’які сходинки з будиночком — улюблене місце для відпочинку, сну та підйому на диван 🐶🐱
✨ Переваги:
🏠 Затишна будочка всередині
☁️ М’яка подушечка у комплекті
↔️ Вхід справа або зліва — як зручно вашому улюбленцю
📏 Розмір: 28*40*55 см
🚚 Відправка щодня (крім неділі)
Відправка із задатком 300 грн
Висота щаблів 14 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид обладнання | Гірка |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Коричневий |
| Розміри | |
| Довжина | 550 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 280 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 961 ₴





