
Ігровий комплекс для кота з будинком , лежанками , гамаками і кігтеточками 190*115*60
23 230 ₴
- В наявності
- Код: 00184
+380 (66) 450-79-97
0938127833Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Загальна висота 190 см. Основа 115х60 см.
Лежанки 70*35, домік 60*35
Оббивка ковролін
Виготовлення 10 робочих днів запуск в роботу із задатком 2000 грн
Можлива зміна кольору за Вашим бажанням. Для замовлення або консультації Вам досить просто залишити заявку на сайті або зателефонувати нашим фахівцям.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Бежевий |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Гігантські, Дрібні |
| Довжина | 1150 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 1900 мм |
| Стан | Створити |
| Тип | Домівка |
| Вид тварин | Кішки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 230 ₴


