
Подушка на лавку піддон. Матрац , м'яка частина на лавку в сад . Тканина Водовідштовхуюча бордо
1 010 ₴
- В наявності
- Код: 00137
+380 (66) 450-79-97
0938127833Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розмір подушки 120*49 см
набивка синтепух
виготовлення 1-3 дні
відправка із задатком 300 грн
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Наповнювач | Синтепух |
| Застібка чохла | Блискавка |
| Колір | Бордовий |
| Довжина | 490 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Висота | 120 мм |
| Призначення | Для садових меблів |
| Форма | Прямокутна |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Довжина подушки | 120 см |
| Ширина подушки | 110 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 010 ₴
