
Гамак люлька для кота настінний. Гамак люлька для кота настінний
2 222 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 00210.13
+380 (66) 450-79-97
0938127833Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настінна люлька для котика – царський трон прямо на стіні! 🐾
Котик заслуговує на краще!
М'яка, затишна та надійна люлька з ковроліну — це улюблене місце для відпочинку, спостереження та роздумів про сенс життя
📌 Матеріали: ковролін
📌 Ідеально тримається на стіні
📌 Стильна, м’яка і суперкомфортна
📌 Витримує навіть пухкого пухнастика
💙 Вибір для тих, хто любить свого хвостатого не менш, ніж себе
Люлька для кота 70*35
До комплекту входять кріплення
Вибір кольору. Є додаткові фото на Інстаграм сторінки, посилання в нас на сайті
Все комплектується, розраховується індивідуально ☺️ для розрахунку пишіть нам ☺️🌞
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид обладнання | Вишка |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Довжина | 700 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 350 мм |
| Основні атрибути | |
| Стан | Створити |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні, Великі, Гігантські |
| Тип | Лежак |
| Вид тварин | Кішки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 222 ₴/комплект




