
Сходинки- пандус для собачки коричневий 55*40*40
2 386 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 00180.55.14
М'які сходинки для вашого улюбленця комфорт і безпека щодня!
Подбайте про свого пухнастого друга з нашими зручними та стильними сходинками! Ідеальні для маленьких, літніх або травмованих собак, вони допоможуть легко дістатися до улюбленого дивану чи ліжка без зайвого стресу.
Переваги наших сходинок:
М'яке покриття приємне на дотик і не ковзає..
Сучасний дизайн пасує до будь-якого інтер'єру.
Безпека понад усе зменшує ризик травм у домашніх улюбленців.
Подаруйте комфорт вашому улюбленцю вже сьогодні -наші сходинки стануть його улюбленим помічником у щоденному житті!
Висота 40см
Ширина 40см
Длина 55 см
Высота ступеней 14 см
Глубина ступеней 19 см
Подходит для кроватей до 60см
Цвет на выбор.
Для заказа или консультации Вам достаточно просто оставить заявку на сайте или позвонить нашим специалистам.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Домик |
| Вид животных | Собаки, Кошки |
| Размер породы животных | Средние, Мелкие |
| Цвет | Коричневый |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 550 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Высота | 400 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал изготовления | МДФ |
- Цена: 2 386 ₴





