
Сходинки для собачки . Пандус для собачок Лежанка 70*40. Комплект
2 545 ₴
- В наличии
- Код: 00180/90комплект
+380 (66) 450-79-97
0938127833Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Висота 40 см
Ширина 35 см
Довжина 50 см
Висота сходинок 13 см
Лежанка 60*40*18 . Подушка з'ємна , двостороння зі з'ємним чохлом
Тканина велюр антикіготь
Є 7 кольорів , беж , капучіно ( як на фото) , коричневий , світло сірий , темно сірий , фуксія, зелений
Виготовлення до 2 робочих днів.
Для замовлення або консультації Вам достатньо просто залишити заявку на сайті або зателефонувати нашим фахівцям.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Лежак |
| Вид животных | Собаки, Кошки |
| Размер породы животных | Средние, Мелкие |
| Цвет | Серый |
| Форма | Прямоугольная |
| Размеры | |
| Длина | 500 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Высота | 400 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 545 ₴





