
Пандус для собачки с подушкой всередині світло бежевий
2 272 ₴
2 158,40 ₴
- В наличии
- Код: 00202.12
В домі, де живуть маленькі собачки, дуже корисно мати такий аксесуар. Горочка допоможе як господарям, так і улюбленцям . Позбавить необхідності постійно допомагати з підйомомна меблі та від тривоги, що маленький невдало зіскочить ,. Ідеально розрахований кут для комфортного підйому та спеціальна антиковзаюча тканина зверху Пандус відмінний помічник та захисик від травм , а також комфортний будиночок для відпочинку. Розміри висота 38х75х42. Всередині м’яка подушечка. Є в наявності на праву і на ліву сторону вхід
Габарити:
висота 38 см
ширина 40 см
Довжина 75см
Можлива зміна кольору тканини.
Для замовлення або консультації Вам достатньо просто залишити заявку на сайті або зателефонувати нашим фахівцям.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Разные цвета |
| Вид оборудования | Горка |
| Размеры | |
| Длина | 750 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Высота | 380 мм |
| Основные атрибуты | |
| Состояние | Новое |
| Особенности | Съемная подушка |
| Размер породы животных | Мелкие |
| Тип | Домик |
| Вид животных | Собаки |
- Цена: 2 158,40 ₴
- Способ упаковки: коробка


