Висота 40 см
Ширина 35 см
Довжина 50 см
Висота сходинок 13 см
Виготовлення до 3 робочих днів.
Можлива зміна кольору тканини. Оббивка ковроліном +30% до вартості.
Для замовлення або консультації Вам достатньо просто залишити заявку на сайті або зателефонувати нашим фахівцям.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид обладнання | Трап |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Коричневий |
| Розміри | |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 400 мм |
| Основні атрибути | |
| Стан | Створити |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні, Великі, Гігантські |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 537 ₴




