
Комплекс для котиков с домиком и когтеточкой
6 444 ₴
- В наличии
- Код: 00170
+380 (66) 450-79-97
0938127833Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Гарний комплекс для котиків Стійкий . Котики його не зрушать навіть при самих шалених іграх
Розмір висота 110 см , основа 60*60
Обмотка джгут 8 мм .
Оббивка ковраліном
Комплекс стійкий , витримає навіть шалені ігри вашого улюбленця . Витримає вагу до 35 кг комплекс з поличками підходить для котиків , які люблять свій простір, та затишок , де можна заховатися,а також спостерігати за діями , які відбуваються навкруги
Виготовлення 5 робочих днів , запускаємо в роботу із задатком 1000 грн
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Серый |
| Тип | Когтеточка-игровой комплекс |
| Размещение | Напольное |
| Размер породы животных | Средние, Крупные, Мелкие |
| Длина | 60 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Высота | 110 мм |
| Материал | Джут |
Информация для заказа
- Цена: 6 444 ₴


