
Великий комплекс для котиків з кігтеточками , лежанками і будинком
14 342 ₴
- В наличии
- Код: 00196
Великий комплекс для великих котосім'ї
Просторі гамаки-4 шт. велика лежанка . Затишний будинок . Товсті труби, обмотка джгутом 8 мм. Стійкий . Котики його не зрушать навіть при самих шалених іграх
Розмір висота 167 см , основа 115*60
Розміри115*60см , висота 167, лежанка верхня 115*45 см, будиночок 30*35*60, гамачок всередині 35 см
Обмотка джгут 8 мм .
Оббивка меблева тканина велюр
Комплекс стійкий , витримає навіть шалені ігри вашого улюбленця . Витримає вагу до 35 кг комплекс з поличками підходить для котиків , які люблять свій простір, та затишок , де можна заховатися,а також спостерігати за діями , які відбуваються навкруги
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Вид оборудования | Полоса препятствий |
| Материал | Джут |
| Цвет | Серый |
| Размеры | |
| Длина | 600 мм |
| Ширина | 1150 мм |
| Высота | 1670 мм |
| Основные атрибуты | |
| Размер породы животных | Мелкие, Средние, Крупные |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Когтеточка-игровой комплекс |
- Цена: 14 342 ₴








